בניית אתר לעסק קטן 

תהליך בניית אתר לעסק קטן הוא מסע שנראה בהתחלה מאיים או לא ברור.

חשוב לי להפוך את החוויה הזו למובנת, שיתופית ואפילו אינטואיטיבית.
חשוב לי גם שבניית האתר תהיה חלק מאסטרטגיה שיווקית ועסקית רחבה יותר, הכוללת הבנה של מטרות העסק, קהל/י היעד שלכם ודרכי ההגעה אליהם, כך שכשהאתר יצא לאור- תדעו בדיוק איך להמשיך כדי שהאתר יממש את הפוטנציאל שלו בצורה הטובה ביותר.

אני רוצה להזמין אתכם לצאת לדרך משותפת של בניית בית דיגיטלי לעסק שלכם.

אשמח לקחת חלק פעיל בהובלת המסע הזה.

אז איך אנחנו מתחילות?

אנחנו מתחילות מנשימה עמוקה, לוקחות צעד אחורה ומתבוננות- בעסק, בכוונות שלו, במטרות שלו, בקשיים שלו ובקהלי היעד שלו. נבין ביחד איפה קהלי היעד האלו נמצאים ואיך מגיעים אליהם, ונבין איך האתר הזה הולך לפנות בדיוק לקהלי היעד האלו, ולא פחות חשוב מכך- איך קהלי היעד יגיעו בכלל לאתר. כל זה נקרא אסטרטגייה שיווקית, ומבחינתי תהליך של בניית אתר חייב להתחיל מזה.

שולחן מחשב
laptop-3.png

ואיך ממשיכות?

אחרי שיש לנו הבנה של המערך האסטרטגי שהאתר נכנס לתוכו, אנחנו מתפנות לאפיין את האתר- אני אביא את מחקר המתחרים, את השאלות המנחות ואת הדגש על חוויית משתמשים ותשתית SEO אידאלית, ואת תביאי את המהות של העסק, את הערכים שלו ואת הנשמה שלך בתוכו. ביחד נבנה את מפת האתר, נגדיר אילו עמודים יהיו באתר ומה יכיל כל אחד מהם. כשמפת האתר תהיה מוכנה, נתחיל לעבוד על האתר עצמו.

ומה הלאה? 

browser-4.png

התאמה למובייל

בימינו, רוב הגלישה מתבצעת ממכשירים סלולריים. לכן, התאמה מלאה של האתר למובייל היא רכיב קריטי מאין כמוהו בתהליך. לאחר אישור העיצוב, אדאג להתאמה מלאה של האתר לטלפונים סלולריים וטאבלטים- כדי לייצר חווית גלישה מיטבית. אני שמה דגש מיוחד על מהירות טעינה במובייל, מתוך הבנה שכיום זה תנאי חיוני לקידום אורגני אופטימלי בגוגל. 

pencil.png

איסוף חומרים וכתיבת תוכן

לאחר הגדרת מבנה האתר, תדעו בדיוק אילו תכנים עליכם לכתוב לאתר ואילו חומרים נוספים עליהם להביא לי. אני יודעת שתהליך הכתיבה הוא תהליך שיכול לקחת זמן ושמעורבות בו מורכבויות שונות עבור אנשים שונים, ואשמח ללוות ולייעץ, גם בהיבטים של SEO ומחקר מילות מפתח, וגם בהיבטים רגשיים שעולים לא פעם, ושבעיני הם חשובים לא פחות מהיבטים אחרים.

אם תרצו, אני יכולה לסייע גם בחיבור לכותבות תוכן מעולות וצלמות מוכשרות וקצועיות. 

browser-12.png

עיצוב מותאם אישית

החל מיצירת שפה עיצובית ייחודית בהתאם למהות העסק, ועד לטאצ'ים קטנים וכמעט בלתי נראים שיעשו את ההבדל- אבנה את האתר מאפס ולא על בסיס תבנית מוכנה.

במידה ויש לך כבר לוגו או חומרים ויזואליים קודמים, כמובן שנתבסס עליהם.
כדי לראות את הסגנון שלי, אתן יכולות להציץ בתיק העבודות

loupe-1.png

חיבור דומיין ואחסון

נבחר את שם הדומיין (URL) של האתר. בעצם זוהי "תעודת הזהות" העסקית שלך. יחד נחליט ונרכוש את הדומיין הרלוונטי, ואחבר אותו אל האתר כדי שלקוחותיך יוכלו למצוא את האתר בקלות. במידת הצורך, אסייע גם בפן הטכני של רכישת חבילת אחסון ישירות דרך וויקס.

settings.png

חיבור למערכות של גוגל

חלק מהותי מניהול ותחזוקת אתר הוא היכולת להבין איזה לקוחות הגיעו אליך ומה הם עשו באתר. נחבר את האתר שלך לגוגל אנליטיקס ול- Google Search Console, וכמובן אדריך אותך על השימוש בהם, כדי שתוכלי לקבל את כל המידע הנחוץ לך לגבי התנהגות הגולשים שלך לפני ובעת שהם נכנסים לאתר.

tag.png

תשתית SEO אופטימלית

אחד הדברים עליהם אני שמה דגש הוא התאמה את האתר בצורה מיטבית לחיפושים בגוגל. אני דואגת להתאים את העיצוב, את חוויית המשתמשים ואת הצד הטכני של האתר בצורה אופטימלית למנועי החיפוש, וגם מדריכה על הדרך הנכונה ביותר להמשיך בעבודת ה- SEO, כדי להבטיח פוטנציאל חשיפה מירבי של האתר. 

ולסיום?

אחד הדברים הכי חשובים בעיני, הוא שבסיום התהליך תדעי איך לתפעל, לערוך ולנהל את האתר שלך באופן עצמאי לחלוטין. בפגישה או שיחת הדרכה שנעשה לאחר סיום בניית האתר, אכיר לך את המערכת ואלמד אותך איך לנהל אותה בצורה נכונה- בין אם תרצי להוסיף תכנים, לשנות תמונות או אפילו להוסיף עמודים, תוכלי לעשות זאת לגמרי לבדך. 

think-out-of-the-box.png

כמה זה עולה?

think-out-of-the-box.png

אתר מורכב

אתר המצריך עבודת אפיון ייחודית ומותאמת אישית או אתר דו לשוני 

החל מ- 5,500 ש"ח

shopping-cart.png

אתר אי קומרס

אתר תדמית + חנות למוצרים פיזיים או דיגיטליים

החל מ- 6,000 ש"ח

screen.png

אתר תדמית

אתר תדמית הכולל עד שישה עמודים ובלוג (אם תרצו)

החל מ- 4,500 ש"ח

ואם את צריכה עוד משהו?

במידה ויש לך צורך, יש לאלצ'קה עוד כמה שירותים נלווים, כחלק מתהליך בניית האתר או אחרי סיום התהליך.

גרף עולה

קידום ממומן

על זה נוכל לדבר לעומק אחרי שהאתר יהיה באוויר, אבל שתדעי מעכשיו- אם תרצי, אני מציעה גם שירות של קידום ממומן אפקטיבי בגוגל וברשתות החברתיות.

loupe-1.png

צילומי תדמית

אני עובדת עם כמה צלמות מוכשרות, רגישות ומקצועיות, שיודעות לעבוד גם עם נשים שמעולם לא עמדו קודם לכן מול מצלמה, ולהוציא אותן הכי אותנטיות ומרשימות שיש.

pencil.png

כתיבת תוכן

לא לכולנו כתיבת תוכן באה בקלות, אבל זה לא מה שימנע ממך לבנות את האתר שלך. אני מציעה שירות של כתיבת תוכן מוכוונת בדיוק אליך, לערכים ולשפה הייחודיים שלך.