בניית אתר לעסק קטן 

תהליך בניית אתר לעסק קטן הוא מסע שנראה אולי בהתחלה מאיים או לא ברור.

חשוב לי להפוך את החוויה הזו למובנת, שיתופית ואפילו אינטואיטיבית.

אני רוצה להזמין אתכם לצאת לדרך משותפת של בניית האתר שאתם רוצים.

זהו מסע מרגש ומשותף. בניית אתר היא לא רק תהליך טכני - אלא תהליך שיכול לסייע לדייק ולחדד רבדים שונים בעסק, כגון מטרות העסק, קהל היעד שלו, המיתוג העסקי - ועוד.

אשמח לקחת חלק פעיל בהובלת המסע שלכם.

תיאום ציפיות

כל תהליך מתחיל בהיכרות ותיאום ציפיות. נשב להכיר קצת יותר לעומק, ונבין יחדיו את מטרות העסק והאתר תוך כדי תכנון לו"ז משותף ומוסכם על שני הצדדים.

הזנת התכנים לאתר

בתהליך משותף, אאסוף ואערוך את התכנים הרלוונטיים עבור העסק, ואזין אותם אל תוך האתר, בהתאם למפת האתר שהוחלט עליה. במידת הצורך, אשמח לסייע ולייעץ לגבי מילות מפתח שחשוב שיופיעו בתכנים, על מנת לשפר את האטרקטיביות של האתר במנועי החיפוש.

יצירת תשתית SEO

מטרת קידום האתר הינה להתאים את האתר בצורה מיטבית למנועי חיפוש. בתהליך זה נזקק את המילים הטובות והרלוונטיות ביותר לעסק (מחקר מילות מפתח), נטמיע אותן בתוך באתר, וכמובן נתאים את העיצוב, את חוויית המשתמש ואת הצד הטכני של האתר בצורה אופטימלית למנועי החיפוש (הגדרת keywords ו- meta data, יצירת image alts ועוד הרבה), כדי להבטיח פוטנציאל חשיפה מירבי.

אפיון מבנה האתר

 

לאחר ההיכרות, אתחיל בתהליך של הגדרת ובניית מפת האתר.

מפת אתר היא המפתח להבנת מבנה האתר, והינה הדרך היעילה ביותר למפות לחלוטין את כל עמודי ותכני האתר, ולוודא שהאתר עונה על כל הצרכים והמטרות העסקיות שהוגדרנו יחד.

עיצוב האתר לפי שפה ויזואלית 

במקביל לתהליך הזנת התכנים, אתחיל בתהליך העיצוב הגרפי של האתר. החל מיצירת שפה עיצובית ייחודית ובחירת פלטת צבעים מחמיאה, וכלה בטאצ'ים קטנים אשר ישדרגו את חווית הגלישה של לקוח פוטנציאלי.

במידה ויש לך כבר לוגו או חומרים ויזואליים קודמים, כמובן שנתבסס עליהם. 

חיבור ל- Google Analytics

​חלק מהותי מניהול ותחזוקת אתר הוא היכולת להבין איזה לקוחות הגיעו אליך ומה הם עשו באתר. המערכת מאפשרת לבדוק ולנתח את הפעילות שנעשתה באתר- מהיכן הגולשים הגיעו, באיזה עמודים באתר הם בילו וכמה זמן נשארו באתר.

המערכת, שלפעמים נראית מאוד מפחידה - היא כלי מאוד עוצמתי, ואשמח לשבת איתך וללמד אותך בקלות ובמהירות להכיר את האתר שלך טוב יותר.

פתיחת חשבון במערכת וויקס

 השלב הבא הוא פתיחת חשבון במערכת WIX.

WIX היא פלטפורמה מעולה לאתרים של עסקים קטנים, היות ומאוד פשוט לתחזק ולתפעל אות  עצמאית לחלוטין לאחר סיום הבנייה. בסוף התהליך (אליו עוד נגיע) אעביר לך הדרכה על תחזוק עצמאי של האתר שלך.

הטמעת דרכי יצירת קשר באתר

לאחר תהליך העיצוב, אדאג לחבר דרכי יצירת קשר בתוך האתר, כדי שלקוחות יוכלו ליצור עמך קשר באופן ישיר: טפסי יצירת קשר, חלונית צ'אט, קישור ישיר לוואטסאפ ולרשתות החברתיות ועוד, בהתאם לצורך. גם כאן, נחליט יחד על הדרכים הטובות ביותר ליצירת קשר ואדאג לייצר את חוויית השימוש הטובה ביותר עבור לקוחותיך.

הדרכה על תחזוק עצמאי של האתר

בפגישה או שיחת הדרכה שנעשה לאחר סיום בניית האתר, אראה לכם כיצד לתפעל ולתחזק את אתר האינטרנט שלכם לגמרי בעצמכם- בין אם תרצו להוסיף תכנים, לשנות תמונות או לערוך טקסטים, תוכלו לעשות זאת לגמרי עצמאית.

רכישת דומיין וחיבורו לאתר

לאחר פתיחת החשבון, נבחר את שם הדומיין (URL) של האתר. בעצם זוהי "תעודת הזהות" העסקית שלך. יחדיו נחליט ונרכוש את הדומיין הרלוונטי, ואחבר אותו אל האתר כדי שלקוחותיך יוכלו למצוא את האתר בקלות.

 

התאמה למובייל ורספונסיביות

בימינו, רוב הגלישה מתבצעת ממכשירים סלולריים. לכן, התאמה מלאה של האתר למובייל היא רכיב קריטי מאין כמוהו בתהליך. לאחר אישור העיצוב, אדאג להתאמה מלאה של האתר לטלפונים סלולריים וטאבלטים- כדי לייצר חווית גלישה מיטבית.

אתם עוד פה?

בואו נדבר!

054-5821576

@Alechka 2019