top of page

בניית אתר וויקס לעסק

תהליך בניית אתר חדש לעסק הוא מסע שנראה בהתחלה ארוך ומורכב.

חשוב לנו להפוך את החוויה הזו למובנת, שיתופית ואפילו אינטואיטיבית.
חשוב לנו שבניית האתר תהיה חלק מאסטרטגיה שיווקית ועסקית רחבה יותר, ושהאתר יהיה מאופיין ובנוי בצורה שתדגיש את הייחוד של העסק שלכם.

ככה, כשהאתר יצא לאור- תדעו בדיוק איך להמשיך כדי שהאתר יממש את הפוטנציאל שלו בצורה הטובה ביותר.

נשמח לקחת חלק פעיל בהובלת המסע הזה.

אז איך עובד תהליך בניית אתר וויקס איתנו?

שלב 1: אסטרטגיה

ראשית לוקחים צעד אחורה ומתבוננים- בעסק, בכוונות שלו, במטרות שלו, בקשיים שלו ובקהלי היעד שלו. נבין איפה קהלי היעד האלו נמצאים ואיך מגיעים אליהם, ונבין איך האתר הזה הולך לפנות בדיוק לקהלי היעד האלו, ולא פחות חשוב מכך- איך קהלי היעד יגיעו בכלל לאתר. הבנה של המערך האסטרטגי, העסקי והשיווקי שבו נמצא העסק ריטית מבחינתנו לבניית האתר.

שלב 2: אפיון האתר

אחרי שיש לנו תמונה ראשונית של העסק, אנחנו מתפנים לאפיין את האתר. ניתן לכם הרבה שאלות מנחות לקראת פגישת האפיון. בפגישה עצמ (שתתקיים בזום ותארך לרוב בערך שעתיים), ניתן לכם הזדמנות לספר לנו לעומק על ה- DNA והנשמה של העסק. נתייחס למחקר מתחרים ולאופן שבו אנחנו מתכננים ליצור באתר שלכם חוויית משתמשים אידאלית. כשמדובר באתרים מורכבים יחסית, נשים דגש על ארכיטקטורת האתר- בניית התפריט הראשי וחלקות העמודים בצורה הנכונה ביותר עבור הגולשים. בפגישה נבנה את מפת האתר, נגדיר אילו עמודים יהיו באתר ומה יכיל כל אחד מהם. כשמפת האתר תהיה מוכנה, נתחיל לעבוד על האתר עצמו.

שלב 4: עיצוב ותוכן

זה השלב הכיפי- מתחילים לעבוד! יש בסטודיו מספר מעצבות, ולכל פרוייקט מצוותת המעצבת הנכונה ביותר עבורו. המעצבת מתחילה לבנות את עמוד הבית ושולחת לכם אותו לפידבק, ואחרי סבב תיקונים ממשיכה ליתר העמודים. אתם, במקביל, מתחילים להעביר אלינו את התוכן. אם יש בתמונה כותבת תוכן ו/או צלם, נשמח להיות איתם בקשר כדי לודא שאין טלפון שבור ושכל חלקי הפאזל יתחברו בצורה נכונה. אם אתם מכינים את החומרים בעצמכם, נשמח לתת פידבק לגבי ההתאמה שלהם לאתר והמידה בה הם משרתים את המטרות שלכם ומעבירים את המסרים שלכם. 

שלב 3: ארגון תהליך הבנייה

אחד מכוחות העל שלנו בסטודיו הוא היכולת לארגן ולהוביל תהליכי עבודה מורכבים, כך שיהיה ברור לכל אחד מהצדדים מה הוא אמור לעשות, מתי ואיך. מבחינתנו, זה אחד התנאים לתהליך עבודה שיתופי ושקוף, כמו שאנחנו מאמינים שצריך להיות.  

שלב 5: עיצוב והתאמה למובייל

בימינו, רוב הגלישה מתבצעת ממכשירים סלולריים. לכן, התאמה מלאה של האתר למובייל היא רכיב קריטי מאין כמוהו בתהליך. לאחר אישור העיצוב בגרסת הדסקטופ, נדאג להתאמה מלאה של האתר לטלפונים סלולריים וטאבלטים- כדי לייצר חווית גלישה מיטבית. נשים דגש על חוויית המשתמש במובייל, ונחשוב יחד האם יש מקום להוריד או להוסיף אלמנטים מגרסת המובייל, זאת מתוך התחשבות במאפיינים של המובייל ביחס למחשב. אנחנו שמים דגש גם על מהירות טעינה אופטימלית במובייל.

שלב 6: חיבור לגוגל ותשתית SEO אופטימלית

אנחנו מתאימים את העיצוב, את חוויית המשתמשים ואת הצד הטכני של האתר בצורה אופטימלית למנועי החיפוש, וגם מדריכים על הדרך הנכונה ביותר להמשיך בעבודת ה- SEO, כדי להבטיח פוטנציאל חשיפה מירבי של האתר. 
אנחנו שמים דגש גם על הנגשת האתר לבעלי מוגבלויות, ומצרפים הצהרת נגישות לאתר. 

שלב 7: הדרכה על תפעול עצמאי של האתר

אחד הדברים הכי חשובים בעינינו, הוא שבמידה ואתם רוצים בכך- בסיום הפרוייקט תדעו איך לתפעל, לערוך ולנהל את האתר שלכם באופן עצמאי לחלוטין. בפגישת זום שנעשה לאחר סיום הבנייה, נכיר לכם את המערכת ונלמד אתכם איך לנהל אותה בצורה נכונה- בין אם תרצו להוסיף תכנים, לשנות תמונות או אפילו להוסיף עמודים, תוכלו לעשות זאת לגמרי לבדכם.
כמובן שאתם לא נשארים לבד, ואם תצטרכו אותנו להמשך הדרך- נשמח לעזור בדברים קטנים שאתם נתקעים איתם, או לתפעל עבורכם את האתר באופן שוטף.

Anchor 1

איזה אתרים אנחנו יודעים לבנות הכי טוב?

אתרים ועמודים נחיתה לסטרטאפים

כשאנחנו בונים אתר או עמוד נחיתה לסטרטאפ, ברור לנו שמבחינתכם- הדדליין כבר עבר שלשום, ושתהליך העבודה חייב להיות יעיל, ממוקד וסופר מקצועי. אנחנו מבינים שאתם עסוקים בעוד מאה דברים חשובים במקביל, ונשמח להוריד מכם את האחריות על האתר. 
אנחנו יודעים לעבוד בשיתוף פעולה עם כל הגורמים הרלוונטיים אצלכם, ולייצר תוצרים מהירים ואיכותיים שישרתו אתכם לאורך זמן. 

דוגמא שאנחנו גאים בה במיוחד

צילום מסך סיטיזון

כמה זה עולה?

עמוד נחיתה: החל מ- 2,000 ש"ח
אתר תדמית: החל מ- 6,500 ש"ח

אתרים מורכבים לארגונים ועמותות

ארגונים ועמותות הם גופים מורכבים, ולרוב הם זקוקים לאתר שיענה על מגוון של מטרות שונות ושישרת מספר קהלי יעד. אלו פרוייקטים שמצריכים אפיון ותכנון מוקדם מעמיק, ותהליכי עבודה מסודרים ויסודיים.

אנחנו מבינים שלפעמים התהליך מתבצע מול מספר גורמים במקביל, ודרושה יכולת גבוהה לעבודת צוות ותקשורת.

אנחנו מאוד אוהבים לפצח אתגרים אפיוניים בסטודיו, ולמצוא פתרונות יצירתיים ומחוץ לקופסא.

דוגמא שאנחנו גאים בה במיוחד

צילום מסך השזרה

כמה זה עולה?

החל מ- 8,500 ש"ח

אתרי eCommerce

וויקס היא פלטפורמה נהדרת לחנויות דיגיטליות קטנות ובינוניות, כי היא למעשה One Stop Shop המאפשרת ניהול מלאי ומגוון פונקציות שיווקיות כגון קופונים, אימייל מרקטינג, מערכת קביעת תורים ועוד. וכל זה- כמו שוויקס יודעים, קל להקמה ותפעול עצמאי שוטף. 

אנחנו מנוסים בהקמת חנויות על וויקס, תוך שימת דגש על אפיון מדוייק, עיצוב שהוא בול ותוצר שאחוזי ההמרה שלו יהיו מעולים.  

דוגמא שאנחנו גאים בה במיוחד

האתר של סטודיו פיצ'י

כמה זה עולה?

החל מ- 8,500 ש"ח

אתרי תדמית לעסקים בקפיצת גדילה

יש לנו הרבה נסיון עם עסקים קטנים ובינוניים שנמצאים בקפיצת גדילה עסקית וצריכים לשדרג את האתר הקיים שלהם, כי הוא כבר לא מייצג אותם, או לבנות אתר חדש כי מעולם לא היה להם ועכשיו יש צורך.
הרבה פעמים אלו עסקים עם הרבה לב ונשמה, עסקים שהם הבייבי ואולי אפילו חלק מהזהות של בעליהם. אנחנו תמיד מתרגשים להיות חלק מתהליכים כאלו, ושמים דגש על תהליך שיתופי, מעמיק ומקצועי, כאילו העסק שלכם הוא גם שלנו.

דוגמא שאנחנו גאים בה במיוחד

DentalPro

כמה זה עולה?

החל מ- 6,500 ש"ח

הלקוחות שלנו מספרים

איך אני אוהבת נשות מקצוע תקתקניות ותותחיות. ואלכס היא בלי ספק אחת כזו. האתר של ״החברים של דקלה״ היה ברובו בנוי, והייתי צריכה אשת מקצוע שתעבור איתי על האתר, תיתן הערות מקצועיות וטכניות ורק תעביר לי אותו לדומיין החדש. בקטנה. 
אבל ברגע שאלכס נכנסה לתמונה, היא נתנה לי תובנות על מבנה האתר, על השימושיות וחוויות המשתמש, על ההתאמה לאתר המובייל ועל הנראות הכללית של האתר. ולא ידעתי, אבל זו בדיוק אשת המקצוע שהייתי צריכה. שמעבר לתקתקנות, זריזות ויעילות, יודעת להסתכל על התמונה הגדולה, להבין את המותג ולשקף את חווית הלקוח. זה היה פרויקט ראשון שלנו, אבל ממש לא אחרון.

דקלה_edited.jpg

דקלה גולדשטיין מלמוד,

החברים של דקלה

"התחלתי לעבוד עם אלכס כשהיה לי אתר וויקס שהצריך שדרוג. רציתי לבנות מחדש כמה דברים, וסיכמנו שנצא לדרך לפרויקט הקמה. תוך כדי התהליך העסק התפתח באופן כל כך משמעותי, חלק גדול מזה בזכות העבודה על האתר, ובעצם עד היום אלכס עובדת איתי צמוד. האתר (שהתחיל מ"למה את צריכה אתר") הפך לבית של העסק, ואלכס הפכה לשותפה אמיתית לדרך. כזאת שאני יכולה גם להתייעץ איתה על דברים מהותיים, וכזאת שנותנת באמת את התחושה שההצלחה שלי היא ההצלחה שלה"

טל טאובר גוטסדינר,
מייסדת ומנהלת השזרה

אלכס שידרגה לי את האתר!למרות שלא נפגשנו פיזית והכל נעשה וירטואלית אלכס הבינה בדיוק את סגנון העסק שלי ושידרגה לי את האתר בצורה מדהימה.
לאחר תשאול ותחקור על העסק הייתה בנינו הבנה מיידית ואלכס עבדה על האתר, תמיד ובכל שלב הייתה פתוחה לקבל פידבק ולראות שאני שלמה עם הבחירות.

נעים וכיף לעבוד איתה.

צופיה גלדור שפירא

צופיה גלדור שפירא,
סטודיו פיצ'י

Alex did a very good job regarding our website redesign in a very short time frame and schedule.
The communication with Alex was very effective and all changes, comments and needs were fully implemented based on our feedbacks.
Highly recommend!

Itzik Smerk,

CMO, NewPace

bottom of page