נעים להכיר, אני אלכס

שמי אלכס רון (אלצ'קה), גרה בפרדס חנה, נשואה באהבה לאדיר, אמא גאה של אלה וחולקת בית עם יאמה הכלב, לילה החתולה ופריי החתול. 

בגלגול הקודם שלי, לפני שהפכתי לאמא, הייתי פסיכולוגית שיקומית, וכחלק מהרבה שינויים שקרו סביב הלידה של אלה, החלטתי ללמוד ולעסוק בעולם בניית האתרים. נשמע כמו שני הפכים? לא ממש. אני בונה אתר כמו שאני מטפלת- ברגישות, מקצועיות, סבלנות ומסירות.

הרצון לגעת באופן משמעותי בחיים של אדם אחר ולהיטיב עימו מוביל אותי גם כיום, כשאני משוחחת עם לקוח חדש. אני שמה דגש רב על שותפות אמיתית בתהליכי האפיון, החשיבה והיצירה, ועל הסתכלות מעמיקה על צרכי העסק והאדם שמאחוריו. 

אני מבינה שבעסק קטן יש במקרים רבים אתגרים סביב ניהול זמן ותיעדוף משימות. מבחינתי, חלק מהתפקיד שלי הוא גם לעזור לך למצוא את הזמן שתמיד חסר כדי שהאתר יהפוך למציאות, לעזור לך להבחין בין עיקר ותפל ולטוות יחד איתך את כל מה שצריך כדי שהחלום הזה יהפוך למציאות.

בניית אתר לעסק היא חוויה שיכולה להיות משמעותית ומרגשת, הפותחת פתח לדייק את העסק, את המיתוג שלו, את המסרים שלו ואפילו את השירותים שלו- וכמובן לסיים את התהליך עם אתר יפה, מדוייק ואפקטיבי.

054-5821576

@Alechka 2019