נעים מאוד, אני אלכס רון

אני גרה בפרדס חנה, בת הזוג של אדיר, אמא של אלה וגם של יאמה הכלב, לילה החתולה ופריי החתול. 

אני אוהבת לצפות בקומדיות רומנטיות, לאפות לחם ולישון באוהל ליד נחל.  

את הקריירה שלי התחלתי בכלל כפסיכולוגית- סיימתי שני תארים (פסיכולוגיה ופילוסופיה בירושלים ופסיכולוגיה שיקומית באקדמית תל אביב-יפו), חיכיתי להתמחות, התחלתי התמחות, עזבתי התמחות, התחלתי עוד אחת ועזבתי גם אותה, ואז נולדה הבת שלי. החיים קיבלו תפנית של מאה ושמונים מעלות, סדר העדיפויות שלי התהפך והחיים נצבעו בצבעים אחרים. הבנתי שאני רוצה לעשות דברים אחרת, עבור עצמי ועבור המשפחה שלי. אני מאמינה שלגעת בנפש של בני אדם דרך טיפול היא מעשה של חסד, מעשה עדין ומרתק, ובאותה נשימה אני גם מבינה שיש בי הרבה צדדים ואני רוצה לתת להם מקום בצורה שתהיה נכונה לי, והתחלתי לחפש דרך חדשה.

בסופו של מסע שהפתיע מאוד רבים מסובבי, הגעתי לעולם בניית האתרים. אני מאמינה שאנחנו מביאים את עצמנו לכל מקום שאליו אנחנו מגיעים ולכן היום אני שמה דגש רב על שותפות אמיתית בתהליכי האפיון, החשיבה והיצירה, ועל הסתכלות מעמיקה על צרכי העסק והאדם שמאחוריו. אני אולי המומחית בתחום שלי, אבל אתם בעלי העסק ואין ספק שאתם מומחים הרבה יותר ממני בעסק שלכם- ואם נעבוד יחד נוכל לקבל את התוצאות הכי טובות. בשבילי, בני אדם הם הדבר הכי חשוב והכי מעניין שיש, ואני רוצה לתת לכל לקוח, לכל עסק ולכל פרוייקט כבוד, תשומת לב וחשיבות גדולה, כפי שאני מאמינה שראוי. אני מאמינה שכשתהליך העבודה הוא טוב, חיובי ומאופיין בתקשורת פתוחה- אין סיכוי שהתוצאה לא תהיה מעולה.

אני מאמינה, וגם ראיתי לא פעם, כיצד בניית אתר לעסק היא חוויה שיכולה להיות משמעותית ומרגשת, הפותחת פתח לדייק את העסק, את המיתוג שלו, את המסרים שלו ואפילו את השירותים שלו- וכמובן לסיים את התהליך עם אתר יפה, מדוייק ואפקטיבי.

כדי להכיר יותר אותי ואת מה שאני מציעה, מוזמנים לשוטט בבלוג שלי, להציץ בתיק העבודות שלי או לקרוא תשובות לשאלות נפוצות ששואלים אותי. אשמח לדבר, לשמוע על העסק שלכם ועל הצרכים והחלומות שלכם, ולבדוק אם נוכל לעבוד יחד.