top of page

שדרוג אתרי וויקס

בעלי ובעלות עסקים רבים מתחילים בשלבי העסק הראשונים בבניית אתר וויקס בעצמם, ובצדק- מדובר בפלטפורמה אינטואיטיבית ונגישה יחסית, ובשלב בו לעסק יש תקציב מוגבל זה הדבר הנכון לעשות.

אבל עם הזמן, והגדילה הטבעית והמשמחת של העסק- מגיעה הנקודה בה יש צורך במשהו מקצועי יותר- מבחינת חוויית משתשים, עיצוב ושימוש נכון בפיצ'רים של המערכת.

שרוג אתר וויקס

תהליך שדרוג אתר וויקס

איך מתחילים?

בשיחת טלפון ראשונית נעבור יחד על האתר ונבין מכם את הציפיות והצרכים שלכם, לאחר מכן נעבור על האתר לעומק, נבחן אותו בעין מקצועית ובמידת הצורך נבקש גם גישה לצפייה באתר מאחורי הקלעים. רק לאחר מכן נשלח הצעת מחיר מפורטת.

מה השדרוג כולל?

השדרוג יכול לכלול היבטים של עיצוב, מבנה, אפיון חויית משתמש ו- SEO, בהתאם לצרכים שלכם ולהערכה המקצועית שלנו. במקרים של שדרוגים מורכבים, נציע להתחיל את הפרוייקט מתהליך אפיון.

איך נראה תהליך העבודה?

אחד מכוחות העל שלנו בסטודיו הוא היכולת לארגן ולהוביל תהליכי עבודה מורכבים, כך שיהיה ברור לכל אחד מהצדדים מה הוא אמור לעשות, מתי ואיך. מבחינתנו, זה אחד התנאים לתהליך עבודה שיתופי ושקוף, כמו שאנחנו מאמינים שצריך להיות.  
אתם תקבלו רשימה של כל מה שעליכם להעביר לנו- טקסטים, חומרים ויזואליים ועוד, ואנחנו נתחיל לעבוד על עמודי האתר בהתאם לתכנית שעליה סיכמנו. 

כמה עולה שדרוג אתר?

היקף הפרוייקט מאוד מושפע במצב האתר, בצרכים שלכם ובהערכה המקצועית שלנו. מתוך כך, עלות הפרוייקט משתנה מאוד, ונעה בין מאות בודדות של שקלים לאלפים רבים.

מה שכן, אנחנו יכולים להבטיח שלא "נדחוף" לפרוייקט דברים מיותרים, ושהעבודה תיעשה בשקיפות מקסימלית, ועם  שיתוף פעולה מלא איתכם.

ואם לא נאהב את מה שיצא?

אנחנו מאוד סומכים על היכלות שלנו לעשות תיאום ציפיות ראשוני מעמיק ומדוייק, כך שכשיוצאים לדרך המשותפת- ברור לנו מה אתם מחפשים, למה אתם זקוקים ואיך, פחות או יותר, האתר יראה בסוף.
אבל- תמיד יש הפתעות, ואנחנו מבטיחים לשמור אתכם על ערוץ תקשורת פתוח גם אם הכל הולך חלק, וגם אם לא. במידת הצורך, נדבר בטלפון או בזום ונחליט יחד איך ממשיכים.

הנה כמה אתרים שכבר שידרגנו

אנחנו לא אוהבים תמונות של "לפני" ו"אחרי". פשוט תסמכו עלינו שה"אחרי" יותר מוצלח, טוב?

לחיצה על התמונה תוביל אתכם לאתר, שייפתח בטאב חדש

גדית.PNG

האתר של גדית האגדית

אפיון ועיצוב מחודש לאתר להצגות ילדים

השזרה צילום מסך.PNG

האתר של השזרה

אפיון ועיצוב מחודש של אתר למיזם בתחום היין

אמא-אות צילום מסך

האתר של אמא.אות

שדרוג אתר וויקס בתחום מיומנויות למידה לילדים

הלקוחות שלנו מספרים

איך אני אוהבת נשות מקצוע תקתקניות ותותחיות. ואלכס היא בלי ספק אחת כזו. האתר של ״החברים של דקלה״ היה ברובו בנוי, והייתי צריכה אשת מקצוע שתעבור איתי על האתר, תיתן הערות מקצועיות וטכניות ורק תעביר לי אותו לדומיין החדש. בקטנה. 
אבל ברגע שאלכס נכנסה לתמונה, היא נתנה לי תובנות על מבנה האתר, על השימושיות וחוויות המשתמש, על ההתאמה לאתר המובייל ועל הנראות הכללית של האתר. ולא ידעתי, אבל זו בדיוק אשת המקצוע שהייתי צריכה. שמעבר לתקתקנות, זריזות ויעילות, יודעת להסתכל על התמונה הגדולה, להבין את המותג ולשקף את חווית הלקוח. זה היה פרויקט ראשון שלנו, אבל ממש לא אחרון.

דקלה_edited.jpg

דקלה גולדשטיין מלמוד,

החברים של דקלה

"התחלתי לעבוד עם אלכס כשהיה לי אתר וויקס שהצריך שדרוג. רציתי לבנות מחדש כמה דברים, וסיכמנו שנצא לדרך לפרויקט הקמה. תוך כדי התהליך העסק התפתח באופן כל כך משמעותי, חלק גדול מזה בזכות העבודה על האתר, ובעצם עד היום אלכס עובדת איתי צמוד. האתר (שהתחיל מ"למה את צריכה אתר") הפך לבית של העסק, ואלכס הפכה לשותפה אמיתית לדרך. כזאת שאני יכולה גם להתייעץ איתה על דברים מהותיים, וכזאת שנותנת באמת את התחושה שההצלחה שלי היא ההצלחה שלה"

טל טאובר גוטסדינר,
מייסדת ומנהלת השזרה

את אלכס הכרתי במקרה דרך קבוצת עצמאיות בפייסבוק.
פניתי אליה במטרה לשדרג ולהנגיש את אתר ה-wix שבניתי בעצמי. אז נכון, יש לי עבר טכני, ואני גם צלמת ככה שיש לי חוש עיצובי מסויים, אבל מה שאלכס עושה זה פשוט קסם.
את קשובה, מבינה מהר, מייעצת, שואלת שאלות מכווינות ונותנת דרכי פעולה אפשרית. "נכנסה לראש" שלי במהירות, והבנת איך להוציא לפועל את מה שראיתי בדמיון. יש לך דרך מופלאה להנגיש את השירותים שלי ללקוחות.
והכל אונליין!!! פשוט אדיר. את זמינה, נעימה ושירותית.
איזה מזל שנפגשנו!! ממליצה עלייך בחום לכולם!

ענת פנחס.PNG

ענת פנחס,
צלמת

כצלמת אדריכלות ועיצוב פנים היה לי אתר אינטרנט אשר בניתי בעצמי בפלטפורמת וויקס בזמנו. לאחרונה הבנתי שהוא מיושן, מעלה אבק ובהחלט לא מעודכן. האתר אינו ענה על הצרכים העדכניים שלי ואינו מספק חווית גלישה נעימה. חיפשתי בונה אתרים או למעשה מישהו שיבין את צרכי ויחדש את האתר, תוך דגש על ניראות טובה ואפשרויות קידום אורגניות. חיפשתי ומצאתי. אחרי שיחה קצרה עם אלכס הבנתי מיד שהיא הבן אדם הנכון. אלכס מבינה, קשובה, מסודרת ומקצועית מאד, מעודכנת, חוקרת, מחפשת פיתרונות ולא מוותרת. מעניקה ידע מעבר וערך מוסף. מהלך העבודה נעשה באופן מסודר ומאורגן בשיתוף ובהבנה הדדית. אלכס הבינה לגמרי את צרכי כלפי האתר שאני רוצה להשיג והצליחה בזה בדיוק רב.

תודה רבה אלכס! אני ממליצה עליך במיוחד

נויה שילוני חביב

נויה שילוני-חביב,

צלמת אדריכלות

bottom of page