קידום ממומן בפייסבוק, אינסטגרם וגוגל

גרף עולה

בנית אתר, עכשיו השלב הבא הוא לדאוג

שכל מי שאמור להכיר אותו- יוכל להגיע אליך!

יש לך אתר יפייפה, מדוייק ונכון מבחינה שיווקית, עכשיו צריך לדאוג שהלקוחות שלך יגיעו אליו, כדי שתוכלי לגדול כמו שאת רוצה ויכולה!

קידום ממומן בגוגל וברשתות החברתיות מאפשר לך להגיע במהירות וביעילות לקהל היעד המדוייק שלך ולהציע להם את השירות או המוצר שהכי מתאים להם. 

על ידי עבודה מקצועית ומדוייקת של קמפיינר הבית של אלצ'קה, נגיע לפילוח מדוייק של קהל היעד שלכן, ובתהליכי הניטור והבקרה נמשיך ונדייק את המסר והקהלים ככל שנתקדם. נעשה הכל כדי לעשות עבורך את העבודה הכי מקצועית וטובה עבורך! מבטיחים!

קידום אתר אייקון

איך זה עובד? 

1_edited.jpg

הכנת התשתית

נתחבר לנכסים הדיגיטליים שלכם ולמערכת ניהול המודעות ונכין את התשתית הטכנית לקמפיינים. 

1 (1)_edited.jpg

מחקר

אחר כך אנחנו נלך לעשות שיעורי בית: נלמד וננתח את השוק, את המתחרים ואת הקהלים שלך, כדי שנוכל ליצור את הקמפיינים המדוייקים והממירים ביותר. 

1 (2).png

הגדרת מטרות ויעדים

נשב יחד ונלמד את העסק שלך. נבין בדיוק למי את רוצה לפנות, איזה מסר את רוצה להעביר ומה התוצאה אליה את רוצה להגיע. 

1 (5).png

דיווחים שוטפים

לא נשאיר אתכם לבד! נדאג לעדכן אתכם באופן שוטף על התקדמות הקמפיינים, בדיווחים יומיים, שבועיים וחודשיים מפורטים, כדי שתמיד תדעו בדיוק על מה התקציב שלכן יוצא ואיזה תוצאות הוא מביא לכן.

1 (4).png

עלייה לאוויר ואופטימיזציה

החלק המרגש! נעלה את המודעות לרשתות (כמובן אחרי אישור שלכם), ובלי לעצור לרגע לנוח- מיד נתחיל לאסוף מידע ולייצר למידה ראשונית. מה עובד יותר טוב? מה מביא לכם בסופו של יום יותר לקוחות? נחדד יחד איתכן את המסרים, את הקריאייטיב, ואת הטירגוט כדי להבטיח תוצאות אופטימליות

1 (3).png

יצירת מודעות ראשוניות

אחרי כל עבודת ההכנה, ניצור את האפיון, הקופי והעיצוב המושלם שימשוך את תשומת ליבם של הלקוחות הפוטנציאליים שלכם בתוך ים המידע ברשתות החברתיות.

אלכס רון

מי אנחנו? 

אני אלכס, נעים מאוד!
הקמתי את אלצ'קה בשנת 2018, ומאז אנחנו בונים ומשדרגים אתרי וויקס, וכן מתמחים בקידום אורגני וממומן בגוגל וברשתות החברתיות. 

לשמחתי אני לא עובדת לבד, לצדי יש נבחרת מהממת ומובחרת ביותר של מומחיות ומומחים שיודעים לעבוד בצורה הכי מקצועית שיש, ועם כל הנשמה. 

אנחנו עובדים עם סקרנות ותשוקה אמיתית להכיר ולעזור לבעלות עסקים לגדול ולהראות את עצמן לעולם, ואנחנו מאמינים שעבודה בשותפות היא הדרך הכי טובה. 

קמפיינר הבית שלנו הוא בעל נסיון של 16 שנה בעולמות השיווק הדיגיטלי, הוא חי ונושם את הרשתות החברתיות והוא מאוד טוב בפתרונות יצירתיים וחשיבה מחוץ לקופסא. 

 

נשמע לך מעניין?
פשוט שלחי לנו וואטסאפ ונמשיך משם