שדרוג אתר וויקס לצלמת אדריכלות

נויה שילוני, צלמת אדריכלות ועיצוב פנים מוכשרת במיוחד, בנתה לעצמה אתר בוויקס לפני כמה שנים. האתר משמש אותה כאתר תדמית, וכן כמקום להציג בו את תיק עבודותיה המרשים ללקוחות פוטנציאליים חדשים. בשיחת תיאום הציפיות נויה ביקשה לעבוד במיוחד על קידום האתר, לאחר בחינת האתר הצעתי להרחיב את ההתייחסות גם לעיצוב ולשיפור חוויית המשתמש, מתוך התפיסה כי גם אלו קשורות קשר הדוק לקידום האתר.
קהל היעד של נויה הינו המעצבים עבורם היא מצלמת, כך שברמה העיצובית היה דגש רב במיוחד על קו נקי, מוקפד ומדוייק. רצינו ליצור חוויית משתמש פשוטה ואינטואיטיבית, ולשדר מסר של מקצועיות וכן של נעימות ונגישות.
בתהליך העבודה המשותף, נויה ניצלה את ההזדמנות ועשתה "נקיון אביב" באתר, הורידה תמונות ותכנים שאינם רלוונטיים עוד והוסיפה חדשים. לעתים קרובות תהליך השדרוג מזמן גם תהליכים אלו, בהם בעל העסק בוחן לעומק את האתר, לעתים לראשונה מזה מספר שנים, ומרענן את התכנים, כך שישקפו את מצב העסק בהווה.
כמו בכל תהליך שדרוג, ביצעתי התאמה למובייל, וידאתי שה- SEO של האתר (on site SEO) נכון ומתאים, ביצעתי אופטימיזציה למהירות טעינת האתר (חשוב במיוחד באתר של נויה, המאופיין בריבוי תמונות), חיברתי את האתר לגוגל אנליטיקס והדרכתי את נויה על השימוש בו.

להצצה באתר-->

שדרוג אתר וויקס לצלמת אדריכלות

@Alechka 2019